Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

PROŚBA O OGRANICZENIE WIZYT W NADLEŚNICTWIE DO NIEZBĘDNEGO MINIMUM

KOMUNIKAT

w sprawie sposobu załatwiania spraw w Nadleśnictwie Wymiarki
i jednostkach podległych
w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

     

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2 oraz wprowadzonymi ograniczeniami, w trosce o zdrowie Państwa, pracowników Nadleśnictwa Wymiarki z siedzibą w Wymiarkach ul. Łąkowa 1 oraz pracowników jednostek podległych tj. w leśnictwach, Ośrodkach Hodowli Zwierzyny proszę o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Nadleśnictwie Wymiarki oraz placówkach nadleśnictwa.

W Nadleśnictwie Wymiarki sprawy można załatwiać telefonicznie w godzinach pracy jednostki (poniedziałek-piątek od 7.00 do 15.00) pod numerem telefonu 68-360-40-06, poprzez e-mail: wymiarki@zielonagora.lasy.gov.pl oraz za pośrednictwem punktu podawczego uruchomionego w siedzibie nadeśnictwa.

Informujemy także, że część osób pracuje w trybie zdalnym wobec czego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Numery relefonów pracowników biura umieszczone są w zakładce: KONTAKT - Nadleśnictwo.

Z uwagi na wzmożony okres składania wniosków o szacowanie szkód łowieckich zalecamy również o przesyłanie przedmiotowych wniosków poprzez adres e-mail (poniżej umieszczamy do pobrania druk wniosku).

Wykaz adresowy leśnictw 

Wniosek o szacownie szody łowieckiej