Wydawca treści Wydawca treści

Sprzedaż drewna - cennik detaliczny drewna na 2023r.

Sprzedaż drewna prowadzona jest w oparciu o regulamin sprzedaży detalicznej drewna w biurze nadleśnictwa i siedzibach leśnictw.

Informujemy, że na mocy Zarządzenia nr 3/2022 Nadleśniczego Nadleśnictwa Wymiarki z 10 stycznia 2022 r w sprawie zasad sprzedaży drewna w Nadleśnictwie Wymiarki na lata 2022 - 2023 ustalone zostały nowe ceny detaliczne drewna oraz zaktualizowano zasady sprzedaży detalicznej prowadzonej w leśnictwach.

 

Z zasadami sprzedaży detalicznej w leśnictwach można się zapozanać tutaj i tutaj:

 

ADRESY I DANE KONTAKTOWE DO LEŚNICZYCH ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

CENNIK DETALICZNY NA DREWNO DO POBRANIA TUTAJ


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Dzień Dziecka i Sportu

Dzień Dziecka i Sportu

W dniu 03 czerwca 2023 r. leśnicy z Nadleśnictwa Wymiarki promowali działalność Lasów Państwowych podczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka połączonego z Dniem Sportu.

Areną wydarzeń było boisko sportowe w Grabiku. Organizatorem przedsięwzięcia była Gmina Żary, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dzień Dziecka i Sportu obfitował w wiele atrakcji, które dostarczyły niezapomnianych chwil zarówno dzieciom, dorosłym oraz całym, wielopokoleniowym rodzinom. Przygotowane zostały stoiska informacyjne oraz edukacyjne. Odbyły się zawody i konkurencje sportowe dedykowane najmłodszym uczestnikom z okazji Ich święta.

Przeprowadzona została również Bitwa Regionów w której o miano najlepszej potrawy kulinarnej rywalizowały Koła Gospodyń Wiejskich. Sołectwo Grabik przygotowało pyszną grochówkę dla mieszkańców. Nie zabrakło również występów scenicznych, które uatrakcyjniły całość wydarzenia.

fot. J.Karwański

Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisały, co w efekcie spowodowało, że cały festyn należy zaliczyć do udanych. Ponadto uśmiech na twarzach dzieci był doskonałym potwierdzeniem, że tego typu imprezy należy kontynuować w przyszłości.

Autor. J.Karwański